Kazandıran Altcoinler! İki Altcoin için Yüksek Beklenti!

Kripto para sektörü Bitcoin’in yaşadığı düşüşlerle bir durgunluk içerisinde gibi görünürken sektör içindeki para birimlerinde yaşanan çeşitlilik ve bu alanda çalışmakta olan firmaların geliştirmeye devam ettiği yeni teknolojiler sayesinde varlığını etkili bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Tüm bu gelişmeler yaşanırken iki altcoin için bu altcoinlerin ilerleyen zamanda kripto para piyasasının dev birimleri olabileceği iddiası ortaya atıldı. Henüz yeterince bir popülerliğe ulaşamamış olsa da çeşitli alanlarda büyük değişiklikler yapması beklenen bu altcoinlerin kazandıran altcoinler olarak yatırımcılar tarafından değerlendirilmesi de bekleniyor. Bu altcoinler RVN kodlu Ravencoin ve ETN kodlu Electroneum olmakta.

Kazandıran Altcoinler

Kazandıran Altcoinler

RVN ve ETN için Güçlü Büyüme Sinyalleri

Piyasa değerleri bakımından kripto para birimleri arasında bir sıralama yapıldığında kazandıran altcoinler olarak bu yazı içerisinde yer alan RVN ve ETN altcoinlerine listede rastlamak mümkün görünmüyor. Ancak bu altcoinlerin geleceğinin çeşitli sebeplerle çok parlak olabileceği hatta ilerleyen zamanda en büyük kripto para birimlerinden olabilecekleri de iddia ediliyor. Daha önce benzer gelişmeler yaşayarak proje kripto para birimleri şeklinde ilerleyişine devam eden altcoinlerden birkaçının başarılı olması yatırımcıların bu iki altcoini yakından izlemesine olanak sağladı. Kripto para sektöründe öne çıkmak için artık mutlaka yeni bir teknoloji ya da sistemi ortaya koymanın gerekli olduğu bu dönemde Electroneum PayPal’ın yerine geçebilecek bir mobil platform oluşturmayı hedefliyor.

İki Altcoin için Beklentinin Yüksek Olmasının Sebepleri

Her iki kripto para birimi için de bu altcoinlerin özelliklerine bakıldığında söz konusu birimler için fiyat beklentilerinin oldukça olumlu olmasının altında yatan sebepler açıkça görülebiliyor. Burada Electroneum’un mobil platformlarda ödeme sistemini çok daha pratik bir hale getirmesinin daha kullanıcı dostu bir kripto paraya ulaşma izlenimi vermesi büyük ölçüde etkili oluyor. Yazının kazandıran altcoinler listesindeki diğer altcoin Ravencoin’in de sahip olduğu blok zincirlerinde çeşitli varlıkların birbirlerine transferlerinin daha kolay yapılmasını sağlamasının büyük ölçüde RVN’yi çekici hale getirmesi bekleniyor. Bu sebeple büyüme potansiyeli oldukça yüksek görülen Ravencoin’in bir süre önce dinamik bir artış deneyimlemesi de beklentilerin gerçeğe dönüşebileceği sinyallerini verdi.

 

Comments (No)

Leave a Reply