Haftalık Rekor Kıran Altcoinler Listesi

Geçtiğimiz haftada yedi günlük altcoin performansları oldukça şaşırtıcı sonuçlar getirerek kendini gösterdi. Pek çok kripto para pazarının dik bir pump’la karşılaştığı ve tekrar eski yerine geri gelmeye çalıştığı dönemde yatırımcıların elde ettiği kazançların pek de bir anlamı olmadı. Ancak bu dönemde yükselişleri itibarıyla beklenmedik çıkışlar yakalayan bazı kripto para birimleri de adından söz ettirdi. Bunlardan ilki Empowr Coin oldu. EMPR koduyla piyasalarda işlem gören bu altcoin pump sonrasında büyük bir artış yakalamayı başardı. Piyasa değeri bakımından da 415 milyon dolar üzerinde bir değere sahip olan altcoin rekor kıran altcoinler sıralamasında haftanın en iyi altcoinlerinden biri oluyor.

Rekor Kıran Altcoinler

Rekor Kıran Altcoinler

Rekor Kıran Altcoinlerin Piyasa Değerleri de Dikkat Çekici!

Geçen haftaya yönelik olarak 7 günlük bir değerlendirme yapıldığında rekor kıran altcoinler listesinde bulunması gereken altcoinlerden biri de OBTC kodlu Obitan Chain kripto para birimi oluyor. Pump dönemi ile birlikte fiyatları artmaya başlayan bu altcoinin piyasa değerinin henüz bilinmiyor olması da bir dezavantaj olarak görülebiliyor. Piyasa değeri bilinmeyen ancak haftalık değerlendirmedeki yükselişiyle mutlaka kendisinden bahsedilmesi gereken bir başka altcoin de CROWD kodlu Crowdvilla Point oluyor. Pump ile hareket geçen bu altcoin yüzde 15’e yaklaşan bir yükseliş deneyimliyor. Bunların dışında OUR kodlu Ourcoin ise 22 bini geçen piyasa değeri ile artış trendini uzun süre devam ettiremeyecek ancak kısa vadeli yatırım yapan kullanıcılar için faydalı olabilecek bir altcoin olarak dikkat çekiyor.

En Çok Artış Yaşayan Altcoinler

Grafikler üzerinden değerlendirmeler yapıldığında pump etkisiyle birlikte en çok çıkış yapan rekor kıran altcoinler arasında ilk sırada CTL kodlu Citadel yer alıyor. En yüksek yüzde 550’ye kadar varan bir çıkış yakalayan bu para birimi yüzde 20’lere yaklaşan düşüşleri tecrübe etmiş olsa da hafta başından CTL alan kullanıcıları hala kazandırmaya devam ediyor. Aynı şekilde DXR kodlu DEXTER altcoini de yüzde 500’ü geçen bir artış yaşarken yüzde 20’yi geçen düşüş oranı ile pump dönemini önceden görmüş olan yatırımcılara kazandırmaya devam ediyor.

 

Comments (No)

Leave a Reply