Dikkat Çeken Kripto Para Analizleri

Yatırımcıların ilk olarak yatırımlarını daha kontrollü bir ortam olarak görmeleri sebebiyle yaptıkları ilk 10’da yer alan kripto para birimi stabil bir performans sergiliyor. Bir süredir devam eden bu durum söz konusu önde gelen kripto para birimlerinin keskin fiyat hareketleri ile karşılaşmamasından geliyor. Bunların arasında Bitcoin bir nebze kayıplar yaşayan kripto para birimi olarak dikkat çekse de kimi kripto para birimleri de kripto para analizleri değerlendirmelerine bakıldığında bir boğa koşusuna yaklaşıyor. İlk beşte yer alan kripto para birimlerinde ani fiyat hareketleri görülmezken bu birimler farklı yönde hareket gösterebiliyor.

Dikkat Çeken Kripto Para Analizleri

Dikkat Çeken Kripto Para Analizleri

İlk Beşteki Kripto Paraların Durumu Nasıl?

Yatırımcıların kripto para analizleri içerisinde durumunu en çok merak ettiği kripto paralar olan ilk beş sırada yer alan kripto paralara bakıldığında listenin ikinci sırasında yer alan XRP kodlu Ripple’ın bir süredir devam ettirdiği düşüş trendinde kaldığı örülüyor. Yüzde 0,5’e kadar varan değer kayıpları yaşayan XRP 0,3 dolar seviyelerinde geziyor. Ethereum ise yeşil alanda işlem görmesiyle dikkat çekiyor. Yüzde 0,7 artış yaşayan Ethereum 108 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yüzde 3 oranındaki artışı ile üst sıralarda en çok dikkat çeken kripto para birimi olan BCH kodlu Bitcoin Cash ise yaklaşık 120 dolarla alınıp satılıyor. Bunlara ek olarak pek çok altcoinde de boğa koşusu izleri görülüyor.

Boğa Koşusu Yaşayan Kripto Paralar

Önde gelen kripto paralar arasında yer almamalarına rağmen son dönemde yakaladıkları çıkışla adından söz ettiren pek çok altcoin boğa koşusunu başlattı. Yatırımcıların kripto para analizleri sonucunda dikkatini çeken birimler arasında NEXO yüzde 20’yi geçen artışla en çok dikkat çeken altcoin oluyor. Bunu yüzde 14,5’a yaklaşan artış rakamıyla REP kodlu Augur takip ederken yüzde 11 artışla da AOA kodlu Aurora listeyi devam ettiriyor. Kripto para listelerinde 52. sırada bulunan STRAT kodlu Stratis yüzde 10 artış yaşarken ETN kodlu Electroneum da yüzde 6’yı geçen artışıyla dikkatleri çeken bir altcoin oluyor. Son dönemlerde adı sık sık dile getirilen KCS kodlu KuCoin Shares de yüzde 6 oranındaki artışıyla analizlerde öne çıkan altcoinlerden biri oluyor.

Comments (No)

Leave a Reply