Kripto Para Yatırımları için En İyi Bitcoin Yatırım Uygulamaları

Kripto Para Yatırımları için En İyi Bitcoin Yatırım Uygulamaları

Kripto para dünyası yatırıma ayırdığı birikimleri ne olursa olsun artık pek çok kişinin ilgilendiği bir sektör haline geldi. Bitcoin ve altcoinler üzerine yatırım yaparak kazançlarını artırmak isteyen pek çok kişi kripto para sektörüne ilk girdikleri anda kendilerine rehberlik edecek bir kaynak arayışına giriyor. Kimi zaman forumlar ya da bloglarla giderilen bu ihtiyaç mobil uygulamalarla da karşılanabiliyor. Aynı zamanda bu mobil uygulamalar bitcoin yatırım uygulamaları olarak kullanılabildiği için yatırımların yönetilmesinde de olumlu özellikleri ile ön plana çıkabiliyor.

En İyi Bitcoin Yatırım Uygulamaları

En İyi Bitcoin Yatırım Uygulamaları

En Çok Kullanılan Bitcoin Yatırım Uygulamaları

Bitcoin’e yatırım yapan kişilerin akıllı telefonları üzerinden piyasayı takip etmesine yarayacak olan pek çok uygulama arasında birkaç uygulama özellikleri itibarıyla çoğunlukla tercih edilen uygulamalardan oluyor. Bunların başında Blockfolio geliyor. Oldukça anlaşılır, açık ve kullanımı basit bir ara yüze sahip olan bu uygulama üzerinden kişilerin tüm yatırımlarını takip etmesi sağlanabiliyor. Android ve iOS platformunun her ikisinde de yer alan uygulama bitcoin yatırım uygulamaları arasında en çok sevilen uygulama olarak da biliniyor. Blockfolio para alışverişlerinin otomatik olarak değil de kişilerin kendileri tarafından girilmesinden dolayı günlük olarak işlem yapan kişiler için uygun görülmüyor. Yalnız Android kullanıcılarının erişebildiği Bitcoin Checker isimli bir başka uygulama ise çok gözde olmayan borsalara da erişim sağlayarak arbitraj olanaklarını yakından takip etmek isteyenlere fırsat tanıyor.

Özelliklerine Göre Bitcoin Yatırım Uygulamaları

Her bir uygulama yatırımcıların farklı ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde farklı özellikler sunabiliyor. Bu yönüyle bitcoin yatırım uygulamaları arasında bir değerlendirme yapıldığında Coin Tracking adıyla bilinen uygulama grafik oluşturma özelliği ile fark yaratıyor. Kazançlar ve diğer tüm işlemler konusunda raporlama hizmeti de veren uygulamayı kullanmak için abone olma şartı aranıyor. Kimi zaman yatırım yapılan kripto para birimlerinin içerisinde yer aldığı borsa mobil uygulamalarla desteklenmemiş olabiliyor. Bu tür durumlarda Ztrader isimli uygulama borsaya bağlanmak için mobil araçların kullanılmasını mümkün hale getiriyor. Doğrudan yatırımlara yönelik olmasa da güvenliği artırmak için de yatırımcılar tarafından yoğun bir şekilde Google Authenticator isimli uygulama kullanılıyor. Bu uygulama ile birlikte kripto para piyasasındaki hesaplar 2FA teknolojisi ile güvence altına alınarak daha korunaklı hale geliyor. Söz konusu uygulama iOS ve Android marketler üzerinden rahatlıkla erişilebiliyor.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına, isteklerine ve kullanım alışkanlıklarına göre birbirinden ayırabileceği uygulamalardan en rahat şekilde kullanabildiği uygulamayı seçerek yatırımlarını buradan takip etmesi en ideal yol oluyor.

Comments (No)

Leave a Reply