Bitcoin Cash Artışı Hakkında Son Tahminler

Bitcoin’in yaşadığı sert düşüşün ardından yavaş yavaş yükseliyor olması bir kenara yatırımcılar alternatif olarak değerlendirdikleri pek çok kripto parada kendilerini memnun edecek gelişmeler yaşamaya devam ediyor. Bir süredir artış trendini sürdürmekte olup yatırımcılarını memnun etmekte olan kripto paralardan bitcoin cash sert bir düşüşün ardından bu yükselişi deneyimliyor. En dip noktayı görmesinin ardından yükseliş trendini kabul ettirmiş olan söz konusu kripto paranın artışına ne kadar süreyle devam edebileceği merakla bekleniyor. 20 Aralık 2018 itibarıyla 130 doların üstünde değer gören ilgili kripto paranın sadece 4 gün içerisinde 80 dolar rakamından bu seviyelere gelmiş olması yatırımcıların Bitcoin Cash’e olan ilgisini de artırıyor.

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash

Son 24 Saatin En İyisi Bitcoin Cash!

Son zamanlarda hızlı bir atak sergileyen Waves’in gerçekleştirdiği koşu bir kenara bırakılıp sadece 24 saatlik bir değerlendirme yapılırsa en iyi performans gösteren kripto para biriminin bitcoin cash olduğu söylenebilir. Özellikle teknik göstergeler üzerinden alınan verilerin MACD ve RSI değerlerinde yükselmeler ortaya çıkardığı dikkate alınırsa bunların açık bir şekilde satın alım emirlerini çoğalttığı da söylenebiliyor. Yatırımcılar tarafından bu gelişmelerin ardından en çok merak edilen husus olan söz konusu yükselişlerin devam edip etmeyeceği noktasında ise piyasanın nasıl bir durumda olacağı büyük bir önem kazanıyor.

Bitcoin Cash’i Yakın Zamanda Neler Bekliyor?

Geçtiğimiz birkaç ayı içine alan bir süreçte değerlendirme yapıldığında en iyi zamanlarını yaşamış olan bitcoin cash için daha önceden görüldüğü gibi iyi bir yükselişin ardından kripto paranın düşüş yaşayabileceği endişesi de taşınıyor. Oysa saatlik grafiklere bakıldığında bile Bitcoin Cash’in oldukça olumlu bir şekilde fiyat artışlarını deneyimlediği görülüyor. Genel bir değerlendirme yapıldığında her zaman belli aralıklarla küçük düşüşler yaşayıp bunları destek noktası şeklinde kullanma yoluna giden Bitcoin Cash’in toplamda yükseliş grafiği çizmesinin önünde bir engel bulunmuyor. Saatlik fiyat hareketleri ile RSI arasında oluşan düşüş sağlamalarının da fiyatların yükselmeye devam edeceğini belirten göstergeler olduğu dikkate alınırsa fiyatın ilerleyen zamanda da artacağı tahmin ediliyor.

 

Comments (No)

Leave a Reply