Yıl Sonuna Kadar Ralli Yapabilecek Kripto Paralar

2018’in tamamlanmasına bir haftalık bir süre kalmışken yatırımcılarda 30 Aralık 2018 yani yıl sonuna kadar ralli gerçekleştirmesi söz konusu olabilecek kripto para arayışlarına girildi. Ralli beklentisinin arttığı gelecek vadeden kripto paralar konusunda bilgi almak isteyen yatırımcılar rallinin başlayabileceğini gösteren sinyalleri takip etmeye çalışıyor. Ralli yaşaması olasılığı en yüksek görünen kripto paralara bakıldığında bunlar arasında Tron (TRX) ilk sırada dikkat çeken kripto para oluyor. Merkezi olmayan uygulamalarla tasarlanmış olan blok zincirlerinin popülerlik kazanması beklenen 2019 için en iyi hazırlığın yapılabileceği kripto paralardan biri olan Tron, BitTorrent’le birlikte daha etkin şekilde çalışma fırsatı bulabilir.

gelecek vadeden kripto paralar

gelecek vadeden kripto paralar

MAN Yıl Sonunda Çıkmaya Hazırlanıyor!

2019’a yaklaşırken yatırımcıların dikkatini çeken kripto paralardan biri de MAN kısaltmasıyla bilinen Matrix Al Network kripto parası oldu. Gelişmiş bir blok zinciri teknolojisi kullanmak üzere geliştirilmeye devam edilen MAN için yapay zeka teknolojisinin DLT ile işbirliği içine girdiği bir çalışmanın yürütüldüğü belirtiliyor. Uzun süreli bir test dönemini geride bırakan MAN 30 Aralık 2018 itibarıyla piyasalardaki yerini alacak. AI teknolojisinin uzun süredir konuşulduğu gibi kripto para piyasasında etkili bir sistem olarak kullanılabileceği beklentisi MAN üzerinde hayat bulabilir. Bu sayede en yüksek ralli ihtimali olan ve gelecek vadeden kripto paralar arasında da MAN’ı mutlaka saymak gerekiyor.

2019’da Hangi Kripto Paralar Kazandıracak?

Merkezsiz Depolama Alanına Sahip GNX!

Yeni yıla yaklaşırken ralli ihtimali yüksek gelecek vadeden kripto paralar listesinde mutlaka bulunması gereken kripto paralardan biri de GNX adıyla bilinen Genaro Network oluyor. Merkezsiz bir depolama alanına sahip olması ile birlikte kamuya açık bir şekilde blok zincirlerini kullanması söz konusu kripto parayı çok daha iyi bir noktaya getiriyor. Özellikle verilerin depolanması ve akıllı sözleşmelerin yapılması konusunda çağının ilerisinde teknolojiler vaat eden GNX, yönetildiği ekibin projenin sorumluluğunu üstlenmesindeki gayretleri ile büyük oranda dikkat çekiyor. Twitter üzerinden kripto para hakkında sürekli olarak bilgilendirmeleri yayınlamakta olan GNX ekibi ile birlikte söz konusu kripto paranın gelişimine ve ilerleyen dönemde nasıl seyir izleyeceğine dair fikir edinmek de mümkün olabilir.

 

Comments (No)

Leave a Reply