Uzman İsimden En Güncel Kripto Para Tahminleri

Hemen hemen kripto para sektörü içerisinde aktif bir şekilde rol oynayan tüm para birimlerinin değerini yüzde 80’den daha fazla kaybettiği 2018 yılının ardından yatırımcılar uzman ve analistler tarafından yapılan değerlendirmelere daha fazla önem vermeye başladı. Yaşanan düşüşlerle birlikte sektörel olarak kripto para dünyasında kapsamlı değişiklikler meydana gelirken Blockchain sistemlerinde de çeşitli gelişmeler meydana geldi. Özellikle sadece yatırımcılar tarafında değil kripto para sektörü içinde faaliyet gösteren iş alanlarında da durgunluk yaşanması tahminlere olan bağlılığı artırdı. Morgan Creek Digital Assets kurucusu Pompliano tarafından son gelişmelerinden ardından yeni kripto para tahminleri ortaya atıldı.

Uzman İsimden En Güncel Kripto Para Tahminleri

Uzman İsimden En Güncel Kripto Para Tahminleri

Bitcoin Hangi Aralıklarda İşlem Görecek!

Pompliano tarafından yapılan kripto para tahminleri açıklamasının en dikkat çekici noktalarından biri Bitcoin’in ilerleyen zamanda yerleşeceği aralıkla ilgili oldu. Pek çok uzman ve analistle görüş birliği içinde olan Pompliano, Bitcoin’in 2 bin 500 ile 4 bin 500 dolar arasında işlem görme ihtimaline odaklanıyor. Bu rakamlara Bitcoin’in çoktan dibe vurmuş olduğunu da eklemeyi ihmal etmiyor. Bunun sebebi olarak da piyasada yer alan ayıların potansiyellerinin tamamının tükendiğine dikkat çekiliyor. CNBC Africa’da bir programda yapılan konuşmalarda Bitcoin’in ve diğer pek çok kripto para biriminin yaşadığı düşüşlerin çok keskin olduğu ve toparlanma ihtimallerinin de düşük olduğuna vurgu yapılıyor.

Ayılara Rağmen Alım Bekleniyor!

Açıklamaların en dikkat çekici noktalarından biri de ayı piyasasının işaretleri görülmesine rağmen kripto para birimlerinin alımı yönünde bir sürecin deneyimlenebileceği ortaya kondu. Hash oranlarının Bitcoin için 2018’de dört katına çıkan bir performansa ulaştığına dikkat çekilen açıklamalarda yaşanan düşüş trendlerinin bir süre daha piyasayı etkisi altına alacağı da belirtildi. Grafikler üzerinden yapılan teknik analizler sonucunda kripto para tahminleri hakkında Bitcoin’in 3 bin 700 dolar seviyesinin üzerinde bir direnç noktası oluşturması bekleniyor. 4 bin doların kritik seviye olarak belirlendiği süreçte ilk destek noktası 3 bin 500 dolar seviyeleri olacak. Bitcoin bu yazının yazıldığı 15 Ocak 2019 itibarıyla 3 bin 660 doların üzerinden işlem görüyor.

 

Comments (No)

Leave a Reply