Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken, Kazandıran Kripto Paralar

2019’un Ocak ayının sonlarına doğru geldiğimiz bugünlerde yatırımcıların pek çoğu önümüzdeki Şubat ayı içerisinde nasıl bir strateji izlemeleri gerektiğini belirlemeye çalışıyor. Yeni yılın girmesi ile birlikte piyasalarda hareket alanlarını kısıtlayan oldukça durgun bir çizginin görülmesi ilerleyen zamanlarda piyasaların sarsılmasına da sebep olabilir. Bu sebeple sarsılmalara karşı daha dayanıklı olmak adına pek çok analist ve uzman tarafından yatırımcılara çeşitli öneriler sunuluyor. İçerisinde Şubat ayında tahmini olarak kazandıran kripto paralar şeklinde yatırımcıların karşısına çıkacak kripto para birimlerine de odaklanılıyor. Özellikle üç kripto para birimi yaşanması beklenen gelişmelerle mutlaka takibe alınması gereken kripto paralardan oluyor.

Kazandıran Kripto Paralar

Kazandıran Kripto Paralar

Ethereum Mutlaka İzlenmeli!

Şubat ayına yaklaşırken yatırımcıların gözlerini çevirmesi gereken kripto para birimlerinin başında Ethereum geliyor. Bir süre önce gerçekleşmesi beklenen Constantinople hard forkunun ani bir kararla son dakikada ertelenmesinin ardından beklentilerin gerçeğe dönüşmesi mümkün olmayan Ethereum’un Şubat ayında söz konusu yükseltme ile birlikte kazandıran kripto paralar arasına girebileceği düşünülüyor. Ancak yatırımcıların burada yükseltmenin Şubat ayının sonlarına doğru gerçekleşeceğini de aklında tutması gerekiyor. Hard fork sürecinin 27 Şubat’ta 7 milyon 280 bin blok yüksekliğinde çalıştırılacağı açıklanmıştı. Her ne kadar üzerinde tartışmaya yer olmadan fork gerçekleşmesi söz konusuyken yine de bunun yeni bir kripto para birimi anlamına doğrudan gelmediğinin de farkına varmak gerekiyor. Daha hızlı ve ucuz işlem yapma fırsatı verecek Ethereum şaşırtıcı fiyatları test edebilir.

Tron ve Bitcoin Şubat Ayında Kazandırabilir!

Uzun zamandır beklentilerin altında kalan performansıyla pek çok yatırımcının ümidi keserek başka kripto paralara yöneldiği Bitcoin Şubat ayı için kazandıran kripto paralar arasındaki yerini alabilir. Özellikle Bakkt platformu için gelmekte olan iyi haberlerin Şubat ayı içerisinde gerçeğe dönüşmesi de mümkün olabilir. Şubat ayında izlenmesi gereken bir başka kripto para da mutlaka Tron olmalı. Son performansıyla ilk 10 kripto para içinde yer alan Tron, BTT token satışının ardından daha olumlu bir yol çizilebilir. Bu süreçte volatilitesi de artması beklenen Tron’un üzerindeki satış baskısı potansiyelinin yatırımcıların işine yarayabileceği belirtiliyor.

 

Comments (No)

Leave a Reply