Ripple Fiyat Tahmini; XRP Boğa Beklentisi!

Geleneksel borsa ve ekonomi teorilerine bakıldığında XRP koduyla işlem gören Ripple dijital varlığının 44 sent gibi bir seviyede durması herkes tarafından beklenen bir durum olarak ripple fiyat tahmini için ortaya atılan ilk tahmin oluyor. Bu genel görüşe ek olarak pek çok analist ve uzman ise son dönemde yaşanan gelişmeler sonucunda fiyatın tahmin edilen rakamların da altına düşebileceğini tahmin ediyor. 2018 yılını başarılı bir şekilde geride bırakan Ripple, Blockchain teknolojisinin yaygınlık kazanması gibi bir noktada da etkili olmayı başarmıştı. RippleNet aracılığıyla pek çok banka ve ödeme platformu için uygun zemin hazırlanmıştı. Yaşanan gelişmeler XRP’de boğa beklentisi bulunduğunu ortaya koyuyor.

Ripple Fiyat Tahmini

Ripple Fiyat Tahmini

Ripple Sahasını Genişletiyor!

Kendi içinde yaptığı sistematik değişimlere ek olarak gerçekleştirdiği ortaklık anlaşmalarıyla da Ripple fark yaratan bir kripto para şeklinde kendini gösteriyor. Hemen hemen haftada yaklaşık iki anlaşma imzalamasıyla dikkat çeken Ripple, dünyanın önde gelen finans kuruluşları ile bu anlaşmaları yapması sebebiyle sahasını genişletirken güvenilirliğini de artırmayı başardı. Ticari kullanımlara yönelik olarak xRapid’i de başlatan geliştiriciler bu varlıkla birlikte hız ve likiditeyi artıracak bazı hamlelerde bulundu. Bugün gelinen noktada ripple fiyat tahmini ile ilgili ortaya atılan görüşleri son derece yakından etkileyen tüm bu gelişmelerde çok sayıda müşteriye ulaşmanın önemli ölçüde etkili olduğu belirtiliyor.

Fiyatların Düşüşü Neyi Gösteriyor?

XRP’nin Ripple önderliğinde gerçekleşen tüm bu gelişmelerin ardından düşüş yaşaması sürpriz olarak karşılanıyordu. Bunun sebepleri arasında öncelikle kripto paraların dünyadaki kullanımını kabul ettirmesinin çok zor olduğu ve ancak sayılı kripto paranın bunu gerçekleştirebileceği üzerinde duruluyordu. Bu noktada Ripple bankaları ve diğer finansal kurumları olayın içine dahil etmede başarılı olsa da bu sürecin uzun vadeli olduğu dikkate alınırsa ripple fiyat tahmini için olumlu konuşmanın ancak bir süre sonra mümkün olabileceği de belirtiliyor. Özellikle xRapid varlığı üzerinden ilerleyen zamanlarda yaşanacak gelişmeler sonrasında XRP’ye olan talebin artması da gündeme gelir. Bu sebeple fiyatların düşüşünün ardından XRP için bir boğa beklentisinin piyasada yaygın bir görüş kazandığı görülüyor.

Comments (No)

Leave a Reply