Güncel En Çok Kazandıran Kripto Paralar

Binance platformu üzerinden alınan verilere göre bazı kripto paraların Bitcoin karşısında oldukça olumlu bir performans sergileyerek hızla değer gördüğü öne çıktı. 24 saatlik işlem hacmi bakımından kripto para alanının en büyük borsası olma özelliği taşıyan Binance üzerinden alınan verilerde en çok kazandıran kripto paralar listesinin ilk sırasında iExecRLC yani RLC kısa adıyla bilinen altcoin yer alıyor. Bunun yanı sıra en çok kaybettirenler listesinde de MTL adıyla Metal altcoini dikkat çekiyor. RLC altcoini en çok kazandıran kripto para olma unvanını yüzde 15,8 artışıyla ulaştığı 661 Satoshi değeriyle ortaya koyuyor.

En Çok Kazandıran Kripto Paralar

En Çok Kazandıran Kripto Paralar

Son Dönemin Kazandıran Kripto Paraları

İlk sırada büyük bir yükselişle değerini artıran RLC’nin ardından en çok kazandıran kripto paralar listesinin ikinci sırasında NULS bulunuyor. Yüzde 14,2’lik bir artış deneyimleyerek 13 bine yaklaşan bir Satoshi değeriyle işlem gören altcoin yatırımcılarını sevindirmeye devam ediyor. Listenin üçüncü sırasında yer alan GTO kodlu Gifto altcoini ise yüzde 12 artışla yaklaşık 850 Satoshi değerinden işlem görüyor. Artış oranı yüzde 10 ve altında olan listenin diğer altcoinlerine bakıldığında DLT kısa adı Angrello 4 bin Satoshi’ye yaklaşan değeriyle dikkat çekerken AST kodlu AirSwap yüzde 8,2’lik bir artış deneyimliyor. Bunlara ek olarak ENG, MOD, DNT, HOT, OAX gibi altcoinlerin de son dönemde yatırımcılarını sevindirdiği görülüyor.

En Çok Kaybettiren Altcoinler

Yüzde 15’e yaklaşan düşüşüyle son zamanların en çok kaybettiren altcoini olma özelliğini taşıyan MTL’nin ardından LUN altcoini yüzde 10’luk düşüşüyle dikkat çekiyor. Yaklaşık 350 Satoshi değerinden işlem gören SNGLS’nin yüzde 7’ye yaklaşan düşüşle dördüncü sırayı aldığı en çok kaybettiren kripto paralar listesinde yüzde 6,3 düşüşle NPXS ve benzer bir düşüş oranıyla ELF de yatırımcılarını en çok kayba uğratan kripto paralar olarak dikkat çekiyor. PIVX, STEEM, DGD, DOCK ve GVT kodlarıyla bilinen kripto paralar da en çok kazandıran kripto paralar listesindeki altcoinlerin tam aksine yatırımcılarını üzmeye ve büyük kayıplar yaşatmaya devam ediyor. Genel bir değerlendirme yapıldığında küçük kazançlarla toparlanmaya başlayan kripto para piyasası 120 milyar dolara yaklaşan bir işlem hacmiyle kendini gösteriyor.

 

Comments (No)

Leave a Reply