Grafikler EOS Coin Fiyatlarında Tehlikeli Seviyeleri Gösteriyor!

Kripto para birimlerini gelecekteki değerlenmeleri ve yaşadığı değer kayıpları konusunda bilgi alınabilecek en iyi kaynaklar teknik analizler olmaktadır. Her ne kadar kesin sonuçlara varmanın mümkün olmadığı veriler olarak bilinse de belirli çıkarımları yapmak adına mutlaka söz konusu grafiklerden yardım alınmalıdır. EOS üzerine yapılan bir değerlendirme sonucu söz konusu kripto paranın aşağı yönlü bir görünüme sahip olduğu ortaya çıktı. Üçgen grafiklere bakıldığında eos coin için gelecekte umut vaat etmekten uzak bir tablo ortaya çıkarken bunun temel sebeplerinin de açıkça ortaya konulabiliyor olması fiyatlarda yaşanacak dengesizlikler konusunda yatırımcıları uyarıyor.

2019’da Kripto Paraları Neler Zorlayacak?

Farklı Trader’ların EOS Grafikleri

Farklı trader’lar tarafından paylaşılan eos coin grafiklerine bakıldığında çeşitli yorumlamaları gündeme getirmek söz konusu oluyor. Bunlardan birinde 3,9 dolarlık seviyenin bir kırılma noktası olarak görülmesi söz konusu olurken 1,8 gibi seviyelere doğru bir düşüş yaşanması ihtimalinin üzerinde de duruluyor. Özellikle kısa vadeli değerlendirmelerde ortaya çıkan aşağı yönlü görünümler dikkat çekiyor. Bir başka trader’dan alınan grafikte de yine düşüş baskısından söz edilirken bu defa 1,5 ile 2,7 dolar seviyeleri arasında bir değişi yaşanabileceğine vurgu yapılıyor. Şubat ayına kadar değer kaybetmesi pek çok analizde kesin gibi görülen EOS için analistler ve uzmanlar kısa pozisyon alarak kazançlı duruma geçmede bu para biriminin avantajlı olabileceğini dile getiriyor.

Grafikler EOS Coin Fiyatlarında Tehlikeli Seviyeleri Gösteriyor!

Grafikler EOS Coin Fiyatlarında Tehlikeli Seviyeleri Gösteriyor!

EOS 24 Saatlik Grafik Değerlendirmesi

EOS mevcut durumu itibarıyla yakın zamanda yüzde 5’i geçen fiyat değerlenmesiyle yaklaşık 2,8 dolaylarından işlem gören bir para birimi olarak değerlendiriliyor. Toplamda 2,6 milyar dolar seviyesinde bir piyasa değerine sahip olan eos coin 24 saatlik değerlendirmesinde 850 milyon doları geçen işlem hacmi ile farklı borsalarda hakim kripto para birimlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Elde ettiği yüksek yüzdeler sayesinde EOS bugün itibarıyla öncelikle OKEx ardından da Bibo Borsaları ile yoluna devam ediyor. Kripto para birimlerine yapılan yatırımların risk miktarlarının oldukça yüksek olduğu dönemde EOS’un ekstra bir tehlikeli durum içine girmesi sebebiyle özellikle uzun vadeli yatırımlardan uzak bir şekilde yatırımları şekillendirmek gerekiyor.

 

Comments (No)

Leave a Reply