Gelecek Vaat Eden Kripto Paralar (Aralık 2018)

Dijital borsa faaliyetlerine olanak sağlaması dolayısıyla teknik analizlerin ve yorumların daha güncel bir şekilde internet üzerinden takip edilebildiği kripto para piyasasında tüm kullanıcılar kendi yatırımlarını katlayacak olan kripto paralar üzerine yatırım yapmak istiyor. Bu arayış doğrultusunda kişilerin son dönemde hızla yükselmekte olan ya da yükseleceği tahmin edilen kripto paralara yönelik bir eğilimi bulunuyor. İşte 2018 yılının sonuna doğru yaklaşırken 2019 yılında yükselme potansiyeli bakımından en önde görülen yani kazandıran kripto paralar da şunlar oluyor. Pek çok otorite tarafından en iyi 10 kripto para arasında gösterilen Cardano (ADA), piyasa değeri şu an çok düşük olan Decentraland (MANA) ve aralarında en eski ürün olan Bitshares (BTS) bu para birimlerinden oluyor.

Gelecek Vaat Eden Kripto Paralar

Gelecek Vaat Eden Kripto Paralar

En Kazançlı Altcoinler

Risk almayı seven yatırımcılar kripto para piyasası içerisinde altcoinlere yönelmeyi tercih ediyor. Bu aşamada kendi değerine ulaşmada gecikmiş veya henüz hedeflediği popülerliğe ulaşmamış olan coinler ilk sırada yatırım için tercih edilen kazandıran kripto paralar oluyor. Bunlar arasında piyasa değeri 100 milyon dolardan az olan ancak gelecek vaat etmesi açısından potansiyeli en yüksek paralarla ilgili bir sıralama yapıldığında RVN adıyla bilinen Ravencoin ilk sırada gelen birimlerden oluyor. Bitcoin ile benzer bir sisteme sahip olan bu altcoinin yanı sıra Nexo (Nex), GoChain (GO) ve Mithril (MTH) de hali hazırda en avantajlı coinler arasında görünüyor.

En Az Zarar Ettiren Kripto Paralar

Volatilitesi oldukça yüksek bir piyasa olması sebebiyle hemen hemen tüm kripto para birimlerinde yatırımcılar yüksek risk oranları göze alarak yatırımlarını yapıyor. Bu aşamada kazandıran kripto paralar konusu açıldığında kişilerin kazancını katlayan kripto paraların yanına mutlaka zarar ettirme açısından en düşük seviyelerde olduğu görülen kripto para birimlerinden de bahsetmek gerekiyor. Özellikle bu para birimlerinin düşük seviyelerde zarar ettirmiş olmasına rağmen varlığını hala sürdürüyor olması ne kadar güçlü bir potansiyele sahip olduğunu açıkça gösterdiği için yatırımcılar bu birimlere yönelebiliyor. Bu tür kripto paralar arasında Bitcoin, Stellar, .Decred, EOS, Cardano, Verge, Lisk, Tron en avantajlı görülen kripto paralardan oluyor.

Comments (No)

Leave a Reply