Coinbase’den Kripto-Kripto İşlemleri Yapılabilecek!

Kripto para dünyasının önemli borsalarından biri olan coinbase müşterileri tarafından yüksek bir memnuniyet derecesiyle kullanılmaya devam ediliyor. Borsa tarafından yapılan son açıklamada Coinbase’in artık kripto-kripto işlemlerinin gerçekleşmesine olanak sağlayacağı belirtildi. Kendi borsası üzerinde oluşturduğu kripto-kripto işlemler platformu sayesinde bu işlemlerin aktif olarak yapılmasını mümkün hale getiren Coinbase’in bu özellikle birlikte işlem hacmini artırırken aynı zamanda müşteri sayısını ve çeşitliliğini artırması bekleniyor. Daha önce sadece gerçek ya da fiat para birimi olarak bilinen birimler üzerinden kripto paralar için alım ve satım faaliyetlerine izin veren borsa artık kripto-kripto işlemler sayesinde daha geniş bir alanda hareket etme imkanını müşterilerine sunabilecek.

Coinbase’den Kripto-Kripto İşlemleri Yapılabilecek

Coinbase’den Kripto-Kripto İşlemleri Yapılabilecek

İşlemler Cep Telefonundan da Yapılabilecek!

Müşterilerin kripto-kripto işlemleri sayesinde kendilerine daha özgür bir alan bulduklarının ve bu özelliğe sahip borsaları tercih etmeye öncelik verdiklerinin farkında olduklarını açıkça gösteren coinbase söz konusu işlemlerin aktif olarak yapılabilmesi için gerekli altyapı çalışmalarının yapıldığını da açıkladı. Özellikle ürün yöneticisi tarafından dile getirilen söz konusu özelliğin cep telefonlarından da ulaşılabilir hale getirilecek olması büyük bir fark yaratacak. Android ve iOS platformlarının her ikisi için de güncellemeler aracılığıyla Bitcoin pariteleri üzerinden bir değer belirlenmiş olan kripto paralar için işlem yapılabilecek. Oldukça fonksiyonel bir işlem olarak değerlendirilen kripto paradan kripto paraya değerlerin çevrilmesinin çok büyük bir kolaylık getireceğine de vurgu yapılıyor.

Değişiklik Müşterilerin Yoğun Talebiyle Gerçekleşti!

Coinbase tarafından kripto paraların doğrudan başka kripto paralara çevrilmesine yönelik işlemler yapmaya ortam hazırlayan özelliğin müşterilerin yoğun talebi dolayısıyla gerçekleştiği belirtildi. Daha çok bireysel yatırımcılar için avantajlı bir özellik olarak görülen kripto-kripto işlemlerinde kurumsal yatırımcı olarak faaliyet gösteren kişilerin bu geçişleri yapmayıp belirli kripto paralarda kalmayı tercih ettiğine de dikkat çekildi. Özellikle coinbase borsalarında al sat yapmak isteyen bireysel yatırımcılar için söz konusu değişiklik oldukça büyük bir avantaj sağlıyor. Kripto-kripto işlemleri sayesinde artık bireysel yatırımcılar önce fiat paralara ardından başka bir kripto paraya çevirme şeklinde gerçekleştirdikleri işlemlerde karşılaştıkları alım satım kesintileri ile bir daha karşılaşmamış olacaklar.

Comments (No)

Leave a Reply