Bitcoin Gelişmelerini Youtube’tan Takip Edin!

Video paylaşım platformu Youtube zaman içerisinde kat ettiği yol sonucunda sadece bir video platformu olmanın ötesinde medya ve yayın araçlarının pek çoğuna en iyi alternatif olarak ortaya çıktı. Pek çok insanın bilgilenmek için gelişmeleri ve yeni trendleri takip ettiği pek çok kanalın içerisinde yer aldığı Youtube Bitcoin hakkında bilgilenmek isteyenler için de çeşitli alternatifler sunuyor. Çok sayıda konusu bitcoin youtube kanalı bulunması bu anlamda bir zenginlik sağlarken izleyicilerin de hangisini seçeceği konusunu belirsiz hale getiriyor. Bu sebeple Youtube’taki en başarılı ve en çok izlenen Bitcoin alanındaki Youtube kanallarına bu yazıda yer veriyoruz.

Bitcoin Gelişmelerini Youtube’tan Takip Edin

Bitcoin Gelişmelerini Youtube’tan Takip Edin

Youtube’ta Takip Edilebilecek Bitcoin Kanalları

Kripto paralarla ilgili bilgiyi bitcoin youtube kanallarından almak isteyenler için bahsedilebilecek ilk kanal Ivan on Tech kanalı oluyor. En popüler kanallardan biri olan bu kanalda sadece teknik konular hakkında bilgilere değil aynı zamanda gelecek trendlere ve pazar analizlerine de yer verilmesi kanalı daha değerli bir noktaya taşıyor. Kanalda piyasanın önemli isimleri ve uzmanlarla da röportajlar bulunuyor. Bir başka başarılı Youtube kanalı ise Data Dash. Kanal kripto para dışında finans, borsa gibi alanlarda da videolar hazırlıyor. 210 bini geçen abone sayısıyla Altcoin Buzz Youtube’taki önemli Bitcoin kanallarından biri. Kanal özellikle altcoin analizlerine yer vermesiyle öne çıkıyor.

ICO’ların Tüketişine STO’lar Çözüm Getirebilir Mi?

Kanallar Nasıl Takip Edilmeli?

Kripto para piyasasında yapılacak hamleler hakkında bilgi alınan tüm platformlarda olduğu gibi bitcoin youtube kanallarının söz konusu olduğu durumlarda da tek bir kaynakla sınırlı kalmamak gerekiyor. Farklı analiz ve değerlendirmeleri görmek adına birden fazla kanalı takip etmek faydalı olabilir. Bu doğrultuda öne çıkan bir başka kanal The Modern Investor oluyor. Kısa ve öz içeriğe sahip videolar yayınlayan bu kanalın yanı sıra daha çok gençlere yönelik bir içerik hazırlayan Young and Investing kanalı da takip edilebilecek kanallar arasında yer alıyor. Kripto para birimlerine dair haberlerin tartışıldığı Boxmining kanalı ile kripto para alanında uzman isimlerden Lark Davis’e ait The Cyrpto Lark kanalı da mutlaka takip listesine alınması gereken kanallardan oluyor.

 

Comments (No)

Leave a Reply