2019’un En Trend Kripto Para Tahminleri

Ayı piyasasının büyük ölçüde etkili olduğu 2018 yılının ardından yeni yılda pek çok yatırımcı 2018’de yaşanan kayıpları unutturacak bir ilerleme bekliyor. Öncelikle fiyatlarda yaşanacak değişimle kendini göstermesi beklenen olumlu piyasa koşulları karşısında ne tür gelişmelerle bu durumun tetikleneceği merakla bekleniyor. Bu konuda gözlerin ilk çevrildiği yer kripto paralarla ilgili yaşanan temel sorunların ortadan kaldırılması ile ilgili oluyor. Piyasayı olumlu bir atmosfer içine sokacak gelişmelerin yaşanması trend kripto tahminleri içerisinde herkesin dile getirdiği bir durumda olarak ortaya çıkıyor. Buna ek olarak yeni yılda ayıları piyasadan uzak tutacak pek çok olayın beklentisi içinde de bulunuluyor.

Trend Kripto Para Tahminleri

Trend Kripto Para Tahminleri

Ayı Piyasasının ve Altcoinlerin Geleceği

Yeni yılla ilgili olarak ilk beklenen olaylardan biri ayı piyasasının artçı etkileri ile birlikte bir an önce sona ermesi olacak. Bitcoin daha önce 2014 yılında yaşadığı duruma benzer bir benzerlik yaşadığı göz önüne alındığında fiyatlarda yaşanacak değişimle öğütme eğilimine geçilip bir dengeleme yaşanması bekleniyor. Buradan hareketle trend kripto tahminleri büyük bir sıçrama yaşanması beklentisinden de uzak durumda. Altcoinlerde ise genel piyasa vadesi sebebiyle altcoinlerin değerinin hızlı bir şekilde yükseleceği de düşünülüyor. ICO ve tokenlar için pazarda ortaya çıkan bakış açısı kullanıcıların düzenlemelerle şekillendirilmiş kripto paralara yönelmesinin önünü açacak.

Yeni Uygulamalar ve Saldırı İhtimalleri

Piyasada düzenleyici olarak görev yapan regülatörler tarafından ICO’nun bolluğuna odaklanılmıştı. Bu durum beraberinde kapsamlı bir şekilde dolandırma niyetiyle hareket eden regülatörlerin kendilerine alan bulmasına da sebep olmuştu. Bu gelişmelerin ICO’ların takip edilmesini yoğunlaştıracağı ve yatırımcılara geri ödeme talebi getireceği belirtiliyor. Buna ek olarak trend kripto tahminleri piyasanın yeni uygulamalar deneyimlemesine göre de şekillendiriliyor. Burada Ethereum’un Proof of Work çalışmasına geçmesi ilk hamle olarak biliniyor. Ancak bu durum kimi analistler tarafından Proof of Stake ile sonuçlanacak bir süreç olarak da kendini gösterebiliyor. Yüzde 51 saldırı oranının yükselmesi bu yeni çalışmaya geçmenin en büyük sinyallerinden biri olarak görülüyor. Kripto paralardan bu saldırılara daha iyi savunma direnci gösterenler piyasada daha iyi bir performans ortaya koyabilecek.

 

Comments (No)

Leave a Reply