2019’da Hangi Kripto Paralar Kazandıracak?

2018 yılı kripto para dünyası için Bitcoin’in ilk ortaya çıktığı 2009 yılından bu yana kripto para dünyasının bilinirliğinin artması yönünden çok önemli bir yıl olarak geride kalmaya hazırlanıyor. Pek çok kripto paranın hızlı yükselişlerle kripto para yatırımcılarını memnun ettiği yılın ardından 2019 yılı için de benzer çıkışları yapabilecek kripto paraların neler olacağı merak ediliyor. Bunu ortaya koymak adına 2019 kripto para tahminleri şeklinde hazırlanmış olan bu listede 2018 yılının sonlarına doğru düşüş yaşayan kripto paralar karşısında değer kaybına uğrayan yatırımcıların tekrar ayağa kalkmasını sağlayacak olan kripto paralara ulaşması da mümkün olabilir.

2019 kripto para tahminleri

2019 kripto para tahminleri

2019’da Hangi Kripto Paralar Kazandıracak

2019’da Hangi Kripto Paralar Kazandıracak

2019 Yılının Yatırım için Popüler Kripto Paraları Ne Olacak?

2019 yılı için yapılan 2019 kripto para tahminleri genel olarak değerlendirildiğinde pek çok listede Raven Coin ismi mutlaka geçen koinlerden biri oluyor. ASIC cihazların ağdan çıkarılmasını sağlamak adına farklı algoritmalar kullanıp bunları da çeşitli biçimlerde kullanmakta olan söz konusu kripto para 2019 yılında genel olarak ASIC direnci yüksek kripto paraların değer kazanacağı fikrinden hareketle değerlenmesi en muhtemel kripto para olarak görülüyor. Bir başka değeri artması beklenen kripto para olan Basic Attention Token henüz proje aşamasında olmasına rağmen Brave tarayıcılarının 2019’da yaygınlaşması ile birlikte BAT olarak bilinen koin değeriyle artış yaşayabilir.

Bitcoin Boğaları Geri Mi Döndü?

2019’da Kazandırma Potansiyeli En Yüksek Kripto Paralar

2019 yılında en dikkat çeken kripto paralardan biri NEM olacak. Blockchain teknolojisini sadece kripto para alanında değil aynı zamanda günlük hayatın farklı noktalarında da kullanacak olan bu kripto para ile birlikte NEM kazandığı yaygınlıkla değeri artan kripto paralardan biri olabilir. 2019 kripto para tahminleri arasında sıklıkla kendine yer verilen koinlerden biri de 0x oluyor. Protokol konusunda hiçbir üçüncü parti kurum ya da kuruluşa yer vermeden takas imkanı tanıması kullanıcılarına da güven veriyor. Son olarak da tamamıyla anonim kripto paralar arasında en çok tercih edilen kripto para olması sebebiyle Monero’nun da 2019 yılında büyük bir çıkış yakalayabileceği tahmin ediliyor. Gizlilik konusunun tartışmaya açılacağı bir yıl olması beklenen 2019’da Monero en avantajlı koinlerden biri olacak.

 

Comments (No)

Leave a Reply